Kamień, kamień i jeszcze raz kamień

Jak Państwo zapewne pamiętają tematem przewodnim tegorocznej edycji targów TDTO jest kamień. 
Przedstawiamy kolejną firmę związaną z tym surowcem i zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia stoiska - Gradom.pl.
Na swoim stoisku pomogą dobrać najlepszy do określonego celu materiał, doradzą w wyborze stosowanych rozwiązań technologicznych, zaproponują profesjonalne wykonawstwo i montaż oraz obsługę posprzedażową :) 
 
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GRADOM powstało w 1995 roku, na bazie doświadczeń w obróbce kamieni naturalnych i produkcji wyrobów kamieniarskich, ich sprzedaży i montażu, a także w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku.
 
Od początku istnienia firma główny nacisk postawiła na jakość sprzedawanych wyrobów, ale też na solidność wykonania usługi montażu i obsługi posprzedażowej.
 
Siedziba firmy zlokalizowana jest w Dywitach koło Olsztyna, gdzie znajduje się centrum logistyczno-biurowe oraz zakład produkcyjny. Posiadamy ponadto punkt ekspozycji wyrobów kamieniarskich zlokalizowany w Olsztynie przy ul. Poprzecznej 7A.
 
Współpracujemy z najbardziej liczącymi się na polskim rynku importerami kamienia naturalnego, co pozwala nam utrzymywać doskonałą jakość w zestawieniu z konkurencyjnymi cenami.
 
Od 2005 roku nasza firma jako pierwsza w regionie rozpoczęła bezpośredni import konglomeratu marmuru (aglomarmuru) z Włoch, który od tego czasu stał się kluczowym produktem firmy. W następnych latach poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejną grupę materiałową, jaką stanowią konglomeraty kwarcogranitów (kwarce). Inną nowością,  wprowadzoną w 2015 r., są spieki kwarcowe, które przez swoje właściwości i bardzo szerokie spektrum zastosowania stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty.
 
Po dziesięciu latach możemy z całą pewnością stwierdzić, że były to dobre decyzje, które dziś zaowocowały statusem lidera w regionie.
 
Obecnie obsługujemy odbiorców detalicznych, hurtowych oraz deweloperów z całej Polski północnej.
 
Podążanie za światowymi trendami oraz wdrażanie nowoczesnych  technologii popartych ciągłym podnoszeniem naszych umiejętności jest gwarancją, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne, a ich wysoka jakość oraz estetyka spełni oczekiwania naszych Klientów.
 
Jako partner skuteczny i niezawodny gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta w myśl zasady: wysoka jakość za najniższą cenę.