Nowy dom, nowy piec - Stalmark

Jeśli planujesz budowę domu, a co za tym idzie zakup pieca nie możesz pominąć stoiska tego wystawcy podczas Targi Twój Dom, Twój Ogród 2018. 
Stalmark to producent kotłów CO, działający na rynku od 2002 roku. Od kilkunastu lat produkuje i dostarcza Państwu wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, przeznaczone do spalania eko groszku, miału kwalifikowanego , pelletu, drewna oraz węgla.
Intuicyjne sterowanie zastosowane w sterowniku pozwala w szybki i prosty sposób ustawić kocioł c.o., dodatkowo jest możliwość rozbudowy funkcji regulatora, dzięki czemu prosta obsługa odbywać się będzie poprzez Internet czy GSM. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii elektronicznej istnieje możliwość podłączenia regulatora pokojowego. Produkcja kotłów c.o. oparta jest w zgodzie z obowiązującymi rozporządzeniami i normami, co stanowi gwarancję ich jakości oraz bezpieczeństwa stosowania.Produkty firmy STALMARK podlegają ciągłym modyfikacjom oraz udoskonaleniom, dzięki czemu urządzenia grzewcze pracują na najwyższym poziomie osiągając wysokie parametry techniczne. 
 
Kotły grzewcze firmy STALMARK cieszą się niezmienną popularnością wśród najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na komfort i nowoczesność, dlatego też w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć oprócz tradycyjnych kotłów węglowych nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym jak i tłokowym. Szeroka oferta handlowa firmy STALMARK pozwala na znalezienie urządzenia grzewczego zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych.
 
Wybór kotłów c.o. firmy STALMARK zapewnia naszym Klientom dostęp do sprawdzonych, a jednocześnie zaawansowanych technologicznie urządzeń, które zapewnią długotrwale poczucie ciepła, a przy tym ekonomiczne spalanie zastosowanych paliw.
 
Zapraszamy już dziś.