Nowy patron medialny III edycji

Bezpłatne projekty, bezkonkurencyjne warunki i profesjonalne doradztwo, to tylko niektóre atrybuty tego największego biura projektów domów na rynku - portal EXTRADOM.PL. Miło nam poinformować, że III edycja naszych Targów zyskała takiego patrona medialnego.
 
"Extradom to Największe Biuro Projektów Domów, które dzięki swojej 16-letniej obecności na rynku zdobyło doświadczenie pozwalające w pełni realizować oczekiwania Klientów. Pragniemy ułatwić Państwu proces poszukiwań i pomóc w wyborze wymarzonego projektu domu. W swojej ofercie posiadamy ponad 16 tysięcy różnorodnych projektów, aby każdy Inwestor mógł odnaleźć dom idealnie dopasowany do potrzeb swoich oraz swojej rodziny".
 
Aby kompleksowo zadbać o przyszłą inwestycję do projektu dołączają Starter, który zawiera mi.in. tablice budowy, dziennik budowy i gotowe moduły projektów ogrodu. Taki Extra Prezent będzie pomocny w czasie budowlanej przygody. Przy realizacji domu marzeń ważne jest jego otoczenie, dlatego oddają do dyspozycji gotowe projekty architektury ogrodowej m.in. altany grillowej, oczka wodnego i placu zabaw dla dzieci. W ich ofercie znajdą Państwo także projekty garaży, altan, budynków gospodarczych i usługowych, które pomogą w pełni zadbać o komfort użytkowania przestrzeni wokół domu czy rozwinięciu działalności gospodarczej.