Potrzebujesz garaż?! Ta firma zbuduje go w 24 godziny

Prefabrykowane budynki w unikalnej technologii. Szybki montaż i znakomite rozwiązania konstrukcyjne proponuje przedstawić Wam podczas Targów Garaże Tynkowane Blaszane. Jeśli potrzebujesz na jutro zbudować garaż ta marka jest dla Ciebie. Poznaj ich podczas Targów TWÓJ DOM, TWÓJ OGRÓD.
 
Zajmujemy się budową garaży stalowych tynkowanych i budynków, tworzymy budynki z dachem jedno i dwu spadowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii konstrukcji – ścian samonośnych – zapewniamy wysoką jakość i mocną trwałość naszych konstrukcji.
 
Nasza firma oferuje produkty najwyższej jakości. W technologii konstrukcji wyprzedzamy konkurencję o kilka lat.  Nawet najmniejsza śrubka jest ocynkowane, co gwarantuje jakość i trwałość na lata !!!  Konstrukcja oparta jest na ścianach samonośnych, a nie na miękkich kątownikach jakie można znaleźć u innych producentów. Klienci mają do wyboru budynki zarówno z płaskim dachem jak i jedno lub dwu spadowe konstrukcje. Adaptujemy tak do działki lub pozostałych budynków aby tworzyły z nimi spójną całość. Możesz wybrać bramę segmentową lub uchylną, a także zamówić do nich napęd. Elewacja pokryta w unikalnej technologi tynkiem KABE w 9 standardowych kolorach. Dla wymagających klientów istnieje możliwość dobrania koloru tynku indywidualnie.

ZAPRASZAMY.