TINY HOUSE Company w Ostródzie

Inspirują się światowymi trendami i wyszukują innowacyjne koncepcje. Wiedzą, że życie nie powinno zamieniać się w egzystencję, skoncentrowaną na kolejnej racie kredytu i przywiązaniu do miejsca, w którym wcale nie chce się już być. TINY HOUSE Company to projekt, który na świecie zaskarbił sobie sympatie użytkowników, których grono dynamicznie rośnie. Wolność, swoboda i brak zobowiązań, czyli życie w Tiny House! Będą z nami w marcu. Przyjdź na stoisko Tiny House, zobacz od środka ten wyjątkowy produkt, ponadto poznaj możliwości współpracy (agroturystyka, hotelarstwo). 

Tiny House to domy tworzone od podstaw w koncepcji EKO. Wspieramy się nowoczesnymi, naturalnymi technologiami, wykorzystujemy ekologiczne surowce, łącząc nowe komponenty z materiałami z odzysku. W ten sposób powstają wieloletnie domy proekologiczne o wysokiej funkcjonalności. 

Dzięki ociepleniu i zastosowaniu jednej z wybranych form ogrzewania, domy są całoroczne. Użyte podczas budowy materiały gwarantują nie tylko bezpieczeństwo i wygodę użytkową, ale także komfort termiczny i niskie straty ciepła. Konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne i dostosowana do polskiego, zmiennego klimatu.
 
Domy są energooszczędne i generują bardzo niskie koszty użytkowania.
Zapraszamy na stoisko.