Xella Polska ponownie w Ostródzie

Energooszczędna ściana, ciepły strop i dach, akustyczna ściana czy ocieplenie od wewnątrz. W ostródzkich halach Expo Mazury zaprezentują po raz kolejny swoje wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone rozwiązania - XELLA POLSKA.
 
Xella Polska postrzegana jako wiarygodny partner oferujący ekologiczne, energooszczędne i innowacyjne rozwiązania systemowe do wznoszenia budynków na bazie wysokiej jakości, markowych produktów Silka i Ytong.
 
Xella Polska jest liderem rynku, który gwarantuje komfort, nie tylko w czasie użytkowania budynku, lecz również podczas jego wznoszenia, dzięki systemowym rozwiązaniom oraz portfolio usług dostosowanym do indywidualnych potrzeb.
 
Xella Polska dąży do długotrwałej relacji partnerskiej ze wszystkimi interesariuszami, co stanowi podstawę dalszego rozwoju naszych wysokich standardów oraz polepszania współpracy. 
 
Wszystkie te zmiany i ulepszenia są możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy są zmotywowani do rozwoju osobistego, by spełniać wszelkie wymogi stawiane w przyszłości przez rynek.
 
Zapraszamy na stoisko. 24-25 marca 2018, Ostróda, Expo Mazury, targi Twój Dom, Twój Ogród.