Zapraszamy na pokaz bezpiecznej pracy na wysokości

Każdego roku na terenie naszego kraju dochodzi do kilku tysięcy wypadków przy pracach budowlanych. W ich wyniku ginie ponad 50 pracowników. Ponad 20 procent z tych najbardziej tragicznych zdarzeń to efekt upadków z wysokości spowodowanych niedostatecznym zabezpieczeniem pracowników firm budowlanych. 

Jednym ze sposobów zapewnienia bezpieczeństwa osobom wykonującym prace na wysokości jest wykonanie rusztowania, które, aby dobrze spełniało swoją rolę, musi zostać zmontowane przez profesjonalistów.
 
Podczas targów Twój Dom, Twój Ogród odbędzie się POKAZ BEZPIECZNEJ PRACY NA WYSOKOŚCI Z WYKORZYSTANIEM RUSZTOWAŃ, przedstawiający, jak niebezpieczna, odpowiedzialna i trudna jest praca na wysokości, w tym praca montera rusztowań oraz pokaz zastosowania profesjonalnego sprzętu ułatwiającego bezpieczną pracę. Celem pokazu jest przypominanie i wdrażanie w życie zasady bezpiecznej pracy na wysokości.
Prezentacja skierowana jest do właścicieli firm budowlanych i pokrewnych, inspektorów, służb i instytucji nadzorujących, montażystów, pracowników służb BHP oraz studentów szkół wyższych i uczniów szkół technicznych i zawodowych. Pokaz przeprowadzi firma rusztowaniowa JURGO z Olsztyna oraz Centrum Szkoleń Budowlanych Warmińsko-Mazurskiego ZDZ w Olsztynie, organizatorzy pierwszych w Polsce mistrzostw w: „Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2016”
 
Dodatkową atrakcją będzie WYSTAWA FIGUR wykonana z rusztowań, która zlokalizowana będzie na terenie hali wystawienniczej. 
Zapraszamy :)