Opinie

 
Udział w targach Twój Dom, Twój Ogród, organizowanych w Expo Mazury w Ostródzie dał nam możliwość zaprezentowania szerszej rzeszy odbiorców i potencjalnych klientów pełnego wachlarza produkowanych przez nas wyrobów, w tym wprowadzanych na rynek nowości. W czasie rozmów z odwiedzającą nasze stoisko publicznością prezentowaliśmy walory użytkowe wyrobów, odpowiadaliśmy na liczne pytania oraz mogliśmy zapoznać się z oczekiwaniami dotyczącymi kostek brukowych i elementów małej architektury. Część spotkań skutkowała obietnicą nawiązania współpracy bądź to z hurtowniami materiałów budowlanych, bądź z firmami brukarskimi.
Uczestnictwo w targach uważamy za potrzebne i udane.
Adam Szczegodziński KAMAL- producent kostki brukowej
 
W odróżnieniu do poprzednich targów ta edycja zaskoczyła mnie pozytywnie - jakością przygotowań, frekwencją odwiedzających, co pomogło w wypromowanie naszej firmy. Postrzegam, jako dodatkowy plus udział gwiazdy targów p. Dowbor. Zamierzam uczestniczyć w kolejnych edycjach, jeżeli będą podobnie lub lepiej zorganizowane.
Mariusz Łojek SALUS EXPO – izolacje, ocieplanie budynków
 
W 2017 roku firma CROSWOOD po raz drugi uczestniczyła w targach budowlanych w Ostródzie. Podczas targów udało nam się nawiązać współpracę nie tylko z firmami, które zajmują się sprzedażą oraz instalacją tarasów i elewacji kompozytowych, ale także z architektami i klientami indywidualnymi. Dodatkowo, dzięki przyznanej nagrodzie targowej - Żagiel Rozwoju - za lampy wykonane z materiału RESYSTA nasz produkt został zauważony, co pomogło nam wprowadzić nowy produkt na polski rynek. Polecamy targi wszystkim potencjalnym wystawcom.
Michał Czajkowski- CROSWOOD Sp. z o.o. Sp. k.- materiały budowlane z resysty polskiej
 
Targi Twój dom, Twój Ogród to najlepsza impreza targowa w tym regionie Polski, dotycząca naszej branży. Nowoczesna hala wystawiennicza, idealne położenie Ostródy oraz bezapelacyjnie profesjonalna opieka menadżerska nad klientami. Gościliśmy tu już dwa razy i zamierzamy kontynuować owocną współpracę z Expo Mazury. Udział w tych Tragach przyniósł nam wymierne efekty biznesowe.
Daniel Noch- NOMAT D.Noch M.Matla spółka cywilna- garaże tynkowane, izolacje
 
Z targami budowlanymi Twój Dom, Twój Ogród jesteśmy związani od początku. Każda kolejna edycja jest coraz większa i ciekawsza. Tegoroczna edycja targów była dla nas bardzo udana. Impreza została profesjonalnie przygotowana. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami oraz zaprezentować nowe produkty. Nawiązaliśmy również wiele nowych kontaktów biznesowych, a ciekawe spotkania zaowocowały dużą ilością zapytań ofertowych. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska.
Katarzyna Chwała- Wiceprezes Zarządu - Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.
 
To już druga edycja Targów Twój Dom, Twój Ogród, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Nasze stoisko na targach budowlanych w Ostródzie odwiedziło wiele osób zainteresowanych naszymi produktami. Pierwsze kontrakty zostały podpisane, jednak nadal pracujemy nad zapytaniami, które udało nam się zebrać podczas targów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z zespołem organizacji targów. Wszystkie osoby, z którymi mieliśmy kontakt okazały się kompetentne i chętne do pomocy. Do zobaczenia w 2018 r. 
Romuald Gavienas - Prezes Styl Drzewa Sp. z o.o.