Ciekawe akcesoria ogrodowe dla całej rodziny

Chciałbyś wzbogacić swój ogród o ciekawe akcesoria, które sprawią, że spędzanie w nim czasu będzie jeszcze przyjemniejsze, zarówno dla ciebie, jak i twojego dziecka? Z pewnością nie raz taka myśl przemknęła ci przez głowę. Być może jednak nie wiesz, na które dokładnie się zdecydować. W takim razie przygotowaliśmy dla ciebie nasze propozycje, które wydają się nam najbardziej trafne dla całej rodziny.

Hamak: do leżenia lub siedzenia

Hamak to jedno z tych akcesoriów, które uwielbiane są zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Można na nim leżeć i po prostu spokojnie się bujać, odpoczywając podczas ciepłego popołudnia. Można też wykorzystywać go do czytania, delikatnego opalania się albo do zabawy, o czym na pewno nie zapomną dzieci. W końcu hamak może stać się elementem statku, który posiadają w swej wyobraźni, albo innego ciekawego miejsca, które na pewno potrafią wykreować w swojej głowie.

Przed zakupem warto jednak zastanowić się, jaki rodzaj hamaku będzie najbardziej odpowiedni. Klasyczny hamak rozpinamy oczywiście na drzewach i służy tylko jednej osobie. Dlaczego jednak nie miałbyś sięgnąć po inną jego wersję? Na stronie https://www.sternhoff.pl/ znajdziesz między innymi ciekawe dwuosobowe hamaki, w tym niektóre wyposażone w moskitierę. Do tego, jeśli nie dysponujesz odpowiednimi dwoma drzewami, do których mógłbyś go przypiąć, możesz zainwestować w wiszące krzesło brazylijskie, czyli hamak do siedzenia (lub na wpół leżenia). Sprawdzi się nie tylko zawieszone na jednym drzewie, ale też na specjalnym haku na tarasie.

Huśtawki dla dzieci

Większość dzieci uwielbia huśtać się nie tylko na hamaku, ale też na huśtawce. Dlatego świetnym pomysłem może być zainwestowanie w dziecięcą huśtawkę, na przykład typu bocianie gniazdo. Huśtawka taka ma aż 100 cm średnicy i bezpiecznie udźwignie ciężar do 160 kg, co oznacza, że nawet kilkoro dzieci będzie mogło bawić się na niej jednocześnie. Huśtawka typu bocianiego gniazda to ciekawy pomysł na zabawę nawet dla maluchów, ponieważ pod okiem rodzica mogą bawić się na niej nawet najmłodsze dzieci.

Warto zwrócić też uwagę na łatwość montażu i rozmontowywania, co przekłada się na wygodne składanie huśtawki na okres zimowy. Zajmuje wówczas niewiele miejsca i jest bardzo lekka, więc łatwo zmieści się na półce w garażu czy domku gospodarczym.

Basen dla dzieci i dorosłych

Czy lubisz kąpać się w basenie na świeżym powietrzu? Z pewnością i ty, i twoje dzieci uwielbiacie spędzać tak upalne dni. Zamiast jednak co kilka chwil wyjeżdżać nad wodę, możecie skorzystać z przydomowego basenu, który pozwoli wam cieszyć się doskonałą zabawą nawet wówczas, gdy nie macie ochoty na wycieczki.

Przydomowe baseny mogą mieć zarówno postać małych baseników, dedykowanych dzieciom, jak i większych akwenów, w których spokojnie zmieści się cała rodzina. Zainwestowanie w takie akcesorium ogrodowe z pewnością urozmaici każdy letni odpoczynek, a ponadto pozwoli nauczyć pływania nawet roczne dziecko. Z pewnością będzie w przyszłości uwielbiać zabawy nad wodą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here