Płytki betonowe

Przedpokój to taki rodzaj domowego pomieszczenia, w którym na podłodze najlepiej sprawdzają się płytki. Powierzchnię płytek po prostu bardzo łatwo utrzymać w czystości. Warto wiedzieć, że w sprzedaży dostępne są kafle podłogowe, które powodują, że przedpokój wygląda niezwykle reprezentacyjnie. Do wyboru są między innymi: płytki imitujące beton, płytki drewnopodobne oraz płytki z najróżniejszymi wzorami.

Płytki betonowe do przedpokoju

Jeśli zależy nam na tym, aby mieszkanie było postrzegane za nowoczesne, to z całą pewnością powinniśmy zdecydować się na montaż na przedpokojowej podłodze kafli imitujących beton. Bardzo dobrze prezentują się z białymi ścianami lub designerskimi dekoracjami ściennymi. Płytki betonowe dostępne są bowiem w wielu odcieniach szarości oraz beżu. Taka kolorystyka stanowi także idealne tło dla mebli. Powierzchnia płytek betonowych może być matowa, błyszcząca lub satynowa.

Imponujący wybór płytek imitujących beton proponuje Domus-sklep.pl. W asortymencie sprzedawcy znaleźć można zarówno klasyczne kwadratowe płytki o wymiarach 33,3 cm x 33,3 cm, średnie płytki betonowe o wymiarach 60 cm x 60 cm, jak również wielkie płyty imitujące beton o wymiarach 90 cm x 90 cm. W opcji są także płytki prostokątne i sześciokątne. Na uwagę zasługują też płytki o dość nietypowych geometrycznych kształtach (np. Riga Concrete marki Realonda).

Płytki drewnopodobne do przedpokoju

Z kolei płytki drewnopodobne to rozwiązanie dla osób, które lubią wygląd drewna, jednak zależy im również na tym, aby podłoga była odporna na wilgoć i ścieranie. Kafelki drewnopodobne wprowadzają w pomieszczeniu przytulną atmosferę. Dostępne są w różnych kształtach i wariantach wielkościowych. Najbardziej popularne są płytki podłużne, które swoim kształtem przypominają drewniane panele. Jednak producenci proponują także inne, atrakcyjne rozwiązania.

Godne uwagi są na przykład kwadratowe płytki imitujące drewno FS Bretagne marki Peronda. Powierzchnia kafelka prezentuje cztery odcienie drewna. Na podłodze w przedpokoju z całą pewnością pięknie wyglądają drewnopodobne płytki o zaokrąglonych kształtach (Eternity Roble marki Realonda). Efekt układania paneli w jodełkę możemy natomiast uzyskać dzięki płytkom Decor Spike pochodzących z fabryki Sanchis. W opcji są także kafle przedstawiające postarzane drewno (np. Uptown Plain marki Peronda). W bogatej kolekcji płytek imitujących drewno oferowanych przez Domus-sklep.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

Płytki wzorzyste do przedpokoju

Do aranżacji podłogi w przedpokoju można również wykorzystać płytki wzorzyste. Trzeba podkreślić, że stają się coraz popularniejsze, szczególnie w pomieszczeniach stylizowanych na vintage lub przedpokojach mieszkań znajdujących się w zabytkowych kamienicach. Płytki patchwork potrafią być bardzo reprezentacyjne. Do wyboru są płytki biało-czarne (np. Terrades Grafito marki Vives lub Boulevard Negro marki Geotiles), jak również kafle przedstawiające inne kolory, np. błękity, brązy, beże, szarości (np. Fs Comillas marki Peronda lub Provenza Deco marki Realonda).

Dostępność wzorów może przyprawić o zawrót głowy. W opcji są zarówno delikatne zdobienia, jak również dużej wielkości geometryczne wzory. Każdy z dostępnych modeli płytek wzorzystych wprowadza w przedpokoju niepowtarzalny klimat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here